GKS Forty Piątnica - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Pomorzanka-Forty 1:1

• autor: thesokollll, 2011-09-12 11:34

Był to typowy mecz walki. Obie drużyny bardzo chciały wygrać i zdobyć cenne punkty. Lepiej rozpoczeli Gospodarze w 15 minucie po błędzie obrony gracz Pomorzanki z ostrego kąta pokonał Sokołowskiego. W dalszej części gry próbowaliśmy wyrównać straty lecz nic niestety nie wychodziło. Dziwne było również zachowanie sędziego ,który nie potrafił zareagować na notoryczne faule z tyłu napastników z Sejn. " Co mogę zrobić" to jego słowa i komentarzy nie trzeba cd. niżej

Po przerwie sędzia nie miał już wyboru i musiał po konsultacjach i z wielkim bólem usunąć jednego z kopaczy. Z chwilą uzyskania przewagi to my zaczeliśmy już na dobre dominować . Na bramkę gospodarzy co chwila sunęły nasze ataki. Niestety brakowało skuteczności. Dopiero w 75min. Maliszewski wykazał największą przytomność umysłu w polu karnym i ładnym strzałem wyrównał. Niestety nie udało się mimo przewagi zdobyć drugiej bramki. Myślę, że to bardziej strata dwóch punktów gdyż gdyby nie przespany początek spotkania i lepsza skuteczność mielibyśmy 3pkt.

Nie lubie pisać o sędziowaniu ale w tym momencie ciężko milczeć. Nie wiem kto jak i gdzie ich szkoli ale po ataku na naszym bramkarzu wyprostowanymi nogami gdzie pęka ochraniacz zawodnik atakujący, który nie myśli nawet o tym żeby wyłuskać piłkę ale żeby zrobić krzywde. Powinien zostać ukarany czerwoną kartką i kilku meczowym zawieszeniem. Lecz niestety sędzia miał jeszcze wątpliwości czy wyciągnąć żółtą.

Zatem kolejny punkt jesteśmy w czubie tabeli i w środe kolejny mecz. Miejmy nadzieje, że wszyscy narzekający na urazy będą gotowi do gry

Skład:Sokołowski-Chmielewski,Kossakowski,Jankowski,Wilczewski-Piaścik,Marchelewski,Łuba,Kwiatkowski-Maliszewski(85minDąbrowski)Zwierciadłowski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁKS Łomża II 3:1 Forty Piątnica
2012-11-18, 12:00:00
Łomża
    relacja »
oceny zawodników »

Gieret Giby 1:4 Rudnia Zabłudów
ŁKS Łomża II 3:1 Forty Piątnica
Ks Wasilków 4:0 MKS Mielnik
Narew Choroszcz 0:7 KS Śniadowo
Orlęta Czyżew 2:2 Krypnianka Krypno
Polonia Raczki 2:2 Korona Dobrzyniewo
Pomorzanka Sejny 3:0 Iskra Narew
Sudowia Szudziałowo 2:1 Wigry Suwałki II

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.