statystyki szczegółowe

Aktualności

Forty Piątnica-Piast Białystok 2:1

• autor: thesokollll, 2011-10-23 15:56

Długo oczekiwane zwycięstwo odniosła nasza drużyna. Dwie bramki strzelił Andrzej Zwierciadłowski.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo niekorzystnie. W 10 min meczu niezdecydowanie naszego obrońcy i napastnik gości wyszedł sam na sam spokojnie kończąc akcję bramką. Po bramce dość długo dochodziliśmy do siebie. Piast miał jeszcze swoje sytuacje lecz cały blok defensywny jak i bramkarz nie dali już się pokonać. Po 25 minutach to my przejeliśmy  inicjatywę czego efektem była ładna bramka, po składnej akcji całego zespołu. Podającym był długo wyczekiwany Kapitan Rafał Kanadys skutecznym strzelcem Andrzej Zwierciadłowski. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie......

wyszliśmy bardzo zmobilizowani aby walczyć o całą pulę. Trzy punkty bardzo były potrzebne ale rywal też walczył i trzeba było cięzko pracować aby osiągnąć cel. Pierwsze minuty to przewaga gości, którzy częściej byli w posiadaniu piłki i groźnie atakowali. Na szczęście dla nas ustrzegliśmy się błędów cały czas mądrze się broniąc i czekając na swoją szanse. W 82 minucie akcję lewą stroną rozpoczął Karwowski, zagrał do Kanadysa a ten popisał się świetnym prostopadłym podaniem do Andrzeja Zwierciadłowskiego. Zwiero będąc sama na sam z bramkarzem został pociągnięty za koszulkę i sprowadzony na ziemię. Czerwona kartka dla obrońcy i rzut wolny na 16 metrze. Do piłki podchodzi sam poszkodowany i pięknym precyzyjnym strzałem nad murem umieszcza piłkę w siatce. Do końca wynik nie uległ już zmianie a szkoda bo mogliśmy podwyższyć na 3:1.

Wynik bardzo cenny. Cieszy, że po dłuższym czasie wrócili zawodnicy kontuzjowani ( Kanadys, Krajewski,Piaścik). Coraz lepiej radzi sobie Kamil Alicki, który czeka jeszcze na pierwszą bramkę lecz moim zdaniem to na pewno tylko kwestia czasu . Do końca rundy razem z meczami z wiosny jeszcze trzy mecze i parę punktów do zdobycia. Za tydzień trudny wyjazd do Wasilkowa

Skład:Sokołowski-Karwoski,Jankowski,Krajewski,Chmielewski(65minŁuba)-Marchelewski,Kanadys,Kwiatkowski,Piaścik(60minPytel)

Zwierciadłowski,Alicki(67min.Maliszewski)