statystyki szczegółowe

Aktualności

Forty Piątnica-Kolejarz Czeremcha 3:1

• autor: thesokollll, 2012-04-15 17:52

Arcyważne zwycięstwo naszej drużyny odniosła nasza drużyna pokonując sąsiada z tabeli 3:1. Bramki Dla nas strzelili Gołębiowski, Radziwanowicz, Kwiatkowski. Dwie asysty zaliczył Piątnicki Iniesta nasz kapitan Kanadys.

Początek spotkania i przewaga gości, którzy w początkowych minutach kilkukrotnie zagrozili  naszej bramce. Już w 4 minucie cieszyli się z prowadzenia. Akcję lewą stroną, strzałem w długi róg  zakończył napastnik Kolejarza. Po kilku minutach nasza drużyna zaczęła jednak przejmować inicjatywę. Strzał Kwiatkowskiego sparował bramkarz a Gołębiowski minimalnie przestrzelił. W 17 minucie miała miejsce akcja kluczowa dla dalszego przebiegu gry. Andrzej Zwierciadłowski sprytnie wyłuskał piłkę ostatniemu obrońcy ten ratował się faulem.. Rzut wolny i ewidentna czerwona kartka. Od tego momentu częściej byliśmy przy piłce i próbowaliśmy rozmontować obrone rywali atakiem pozycyjnym. Co udało nam się w 35 minucie. Po ładnym rozegraniu ze środka piłka trafia na skrzydło do Artura Pupka ten zagrywa do Kanadysa a popularny Mietek wykłada piłkę jak na tacy i Wojciech Gołębiowski nie ma problemu z umieszczeniem piłki w bramce. Była to pierwsza bramka Wojtka w barwach Fortów w meczu o stawkę. Czekamy na więcej. Do przerwy wyniki nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie pierwszą i jedyną groźną akcję przeprowadzają Goście. Lecz Sokół nie daję się zaskoczyć. To my prowadzimy grę a Kolejarz czeka na kontry. W 70 minucie piłkę ze skrzydła wzdłuż bramki zagrywa Pupek a wprowadzony 5minut wcześniej Paweł Radziwanowicz zdobywa bramkę dającą nam prowadznie(również pierwsza bramka w lidze). W końcówce Goście wykonują kilka stałych fragmentów lecz cała obrona spisuje się wzorowo i nie dopuszcza do groźnych akcji.Gdy wydawało się, że mecz zakończy się jednobramkową wygraną piłkę prostopadłą do Kwaitkowskiego podaję Kanadys a Komandos jak profesor strzałem w długi róg strzela trzecią bramkę.

Bardzo cenne punkty, które pozwoliły nam minąć jedną drużynę i zadomowić się w bezpiecznym miejscu...

tutaj tabela

Za tydzień wyjazd do Zabłudowa. I na pewno nie stoimy na przegranej pozycji. A zwycięstwo zmobilizuje co niektórych do treningów i wspólnym budowaniu naszej drużyny.

Skład:Sokołowski-Pytel,Godlewski,Truszkowski,Dudziec-Pupek(70min.Narewski),Kanadys,Kwiatkowski,Kawrowski(65min.Radziwanowicz)-Gołębiowski,Zwierciadłowski