GKS Forty Piątnica - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Forty Piątnica-Korona Dobrzyniewo 1:1

• autor: thesokollll, 2012-06-05 14:38

Bardzo cenny punkt wywalczyła nasza drużyna. Przed meczem remis na pewno nie zadawalałby Nas lecz z przebiegu gry i sytuacji, które miały miejsce na boisku z tego punktu trzeba być zadowolony. Pierwszą bramkę po stałym fragmencie strzelili goście. Później to my przejeliśmy inicjatywe i bramka dla nas myślę, że była by kwestią czasu. Niestety w przerwie meczu zdarzyła się sytuacja, która nie ma nic wspólnego z futbolem a znać o sobie dali kibice. Do schodzącego do szatni Sokołowskiego wybiegł kibic a ten zamiast udać się spokojnie do szatni dał się sprowokować i unieruchomił na oczach sędziego krewkiego kibica w głupi sposób osłabiając swój zespół. Ewidentna czerwona kartka a do bramki musiał wejść Michał Dudziec.

Mimo to strzeliliśmy bramkę autorstwa Kamila Chmielewskiego, a Michał w klatce zachowywał się jak rasowy bramkarz kilka razy ratując naszą drużyne. Do końca wynik nie uległ już zmianie mecz zakończył się podziałem punktów.

Podsumowując odpowiedzialność za wynik i za niesportowe zachowanie bierze na siebie Sokołowski, który w gówniarski sposób osłabił drużynę z drugiej strony jednak ile razy jeszcze na naszych domowych meczach nasi kibice będą nam w taki sposób "pomagać". Gdzie na 30 kibiców 5 góra 6 jest niekulturalnych(delikatnie mówiąc). Czas już chyba wziąść się do pracy, i rozwiązać ten banalny problem!!!!!!!!!!!!!

Skład: Sokołowski(45min czerwona kartka)-Dudziec,Zwierciadłowski,Truszkowski,Godlewski-Kwiatkowski,Pupek,Karwowski(78min.Pytel)Gardocki-Radziwanowicz(18min.Mackiewicz),Chmielewski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁKS Łomża II 3:1 Forty Piątnica
2012-11-18, 12:00:00
Łomża
    relacja »
oceny zawodników »

Gieret Giby 1:4 Rudnia Zabłudów
ŁKS Łomża II 3:1 Forty Piątnica
Ks Wasilków 4:0 MKS Mielnik
Narew Choroszcz 0:7 KS Śniadowo
Orlęta Czyżew 2:2 Krypnianka Krypno
Polonia Raczki 2:2 Korona Dobrzyniewo
Pomorzanka Sejny 3:0 Iskra Narew
Sudowia Szudziałowo 2:1 Wigry Suwałki II

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.