statystyki szczegółowe

Aktualności

Forty Piątnica-Pomorzanka Sejny 5:1

• autor: thesokollll, 2013-04-29 10:40

W sobotę dnia 27.04. nasza drużyna wygrała z Pomorzanką aplikując jej pięć bramek. Przewaga naszej drużyny widoczna była od samego początku spotkania. Ataki suneły raz lewą raz prawą stroną i po 15 minutach Robert Brzeziński strzelił swoją premierową bramkę dla naszej drużyny. Po golu była okazja do kołyski dla nowo narodzonej córeczki Sokoła. Mała Stefcia przyszła na świat 20.04.2013 o godzine 14:20 ważyła 4.040 kg i miała  58cm.

Po bramce nastąpił jedyny fragment meczu gdzie gra się wyrównała i Goście doprowadzili do wyrównania. Podziałało to na nas jak płachta na byka . Jedną bramkę dołożył Brzeziński i jedną Śmiarowski. Na przewrwe schodziliśmy z wynikiem 3:1. Po przerwie Brzóza dorzucił trzecią bramkę strzelając hattricka, jedną Radek Kowalczyk pewnie egzekwując rzut karny.

Cieszy wysokie zwycięstwo, martwi trochę jescze słaba skutecznośc bo wynik powinien być dużo wyższy. Już w środę kolejny mecz i miejmy nadzieje kolejne punkty.

Skład:Sokołowski-Dawid,Lis,Kowalczyk,Ryba-Brzeziński,Kanadys(45minFilipowicz),Gosk,Frołow-Śmiarowsi(75minKarwowski),Gardocki(82min.Kiersztan)