GKS Forty Piątnica - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Punkt z Juchnowca

• autor: thesokollll, 2011-05-01 11:11

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Pierwszy mecz nasza drużyna grała w Hajnówce gdzie po bezbarwnej grze przegraliśmy 0:2. Następnie u siebie 4:1 z Choroszczą później walkower z Łapami i ostatnio zwycięstwo 3:1 z drużyną Kolejarza Czeremcha. Nic więc dziwnego, że liczyliśmy na pierwsze wiosenne zwycięstwo na wyjeździe. Tym bardziej , że graliśmy z Juchnowcem , który nie spisuje się wiosną zbyt dobrze, chodź urwali punkt liderowi remisując u siebie 0:0.

Termin meczu wypadł dla nas niestety trochę niefortunnie, gdyż część graczy zachowało się niedopuszczalnie i wybrało majówkę zamiast ciężkiej ligowej walki o punkty. Nic to w mocno okrojonym i eksperymentalnym składzie z małym opóźnieniem (problemy po drodze;)) wyszliśmy na boisko. Początek meczu i wiadomo było, że gra toczyć się będzie głównie w środku boiska, taki typowy mecz walki. Szwankowały trochę skrzydła, bo było na nich trochę miejsca i przy lepszej grze można by było porozciągać trochę obronę rywali powjeżdżać dośrodkować i coś strzelić. Po jednej z takiej właśnie akcji w dobrej sytuacji znalazł się Daniel Piaścik, który potężnym strzałem z około dziesięciu metrów zdobył piękną bramkę. Piłka za nim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od poprzeczki. Brazylia w Juchnowcu:) No może trochę przesadzam:). Była 25 min i prowadzimy 1:0. Nie minęło 5 min i niestety Magnat doprowadził do remisu. Niepotrzebny aut. Szybkie wznowienie, błąd w ustawieniu i mamy remis. Do końca pierwszej połowy nic się już nie zmieniło. Druga połowa to  przewaga naszej drużyny, która na pewno częściej była przy piłce miała więcej z gry, ale niestety mimo kilku okazji nie zdobyła gola. Drużyna rywali natomiast coraz groźniej kontratakowała i tak naprawdę równie dobrze oni mogli zdobyć bramkę. Tak więc nie ma co narzekać i trzeba się cieszyć z punktu. Bo jak mówi stare piłkarskie powiedzenie ,,Jak nie można meczu wygrać to trzeba go zremisować".

Także pięć meczów za nami, nasz bilans to 3 zwycięstwa 1 remis 1 porażka.Nie jest źle ale nie jest też cudownie. Myślę, że można było ugrać więcej. Martwi tylko jedno zachowanie niektórych zawodników, którzy niestety nie zawsze traktują kolegów, trenera, kibiców poważnie. Miejmy nadziej, że takie sytuacje już się nie powtórzą .

Skład:Sokołowski-Chodnicki,Krajewski,Łuba,Karwowski-Rojek(Tomek 85min),Kanadys,Zwierciadłowski,Kwiatkowski-Piaścik,Maliszewski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁKS Łomża II 3:1 Forty Piątnica
2012-11-18, 12:00:00
Łomża
    relacja »
oceny zawodników »

Gieret Giby 1:4 Rudnia Zabłudów
ŁKS Łomża II 3:1 Forty Piątnica
Ks Wasilków 4:0 MKS Mielnik
Narew Choroszcz 0:7 KS Śniadowo
Orlęta Czyżew 2:2 Krypnianka Krypno
Polonia Raczki 2:2 Korona Dobrzyniewo
Pomorzanka Sejny 3:0 Iskra Narew
Sudowia Szudziałowo 2:1 Wigry Suwałki II

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.