statystyki szczegółowe

Aktualności

K.S. Sokoły-Forty Piątnica 1:5

• autor: thesokollll, 2011-05-17 20:49

Wyjeżdżając do Sokół na mecz nasza drużyna wiedziała, że czeka nas ciężka przeprawa. Wyniki mówiły same za siebie, mieli na rozkładzie lidera i kilka dobrych występów ale to, co tam zastaliśmy nijak miało się z moim wyobrażeniem o ciężkiej walce na boisku. Po dobrym i skutecznym początku w naszym wykonaniu mecz przerodził się w brutalne wręcz chamskie granie drużyny z Sokół. Szkoda, że sportowa rywalizacja już ich za bardzo nie interesowała ale za to nogi i zdrowie naszych zawodników jak najbardziej.

W drugiej minucie meczu Andrzej Zwierciadłowski dostał trzydziestometrowe, prostopadłe podanie od Rafała Krajewskiego i  spokojnym lobem nie dał szans bramkarzowi. Po tym gra jakby się wyrównała. Sokoły również stwarzały sytuacje,  lecz świetnie grał cały blok defensywny. W 15-tej min. miało miejsce kluczowe wydarzenie tego meczu. Za Łube wchodzi Kwiatkowski i nasz maturzysta pięć minut później zdobywa bramkę płaskim strzałem w długi róg. Od tego momentu Damian gra jak z nut, rozgrywa, podaje czego efektem jest kolejna przepiękna bramka w 35 minucie. Takiego strzału nie powstydziłby się sam Frank Lampard:)..........

Piłkę odbitą przez obrońców, przyjmuje na klatę będąc tyłem do bramki i zdejmuje pajęczyne strzałem z woleja.

Po przerwie Sokoły ruszają do odrabiania strat ale 10 minut po wznowieniu, kapitalne rozegranie rzutu rożnego i na 4:0 podwyższa Kanadys. Rywale są w stanie odpowiedzieć tylko kilkoma kontrami gdyż cały czas kontrolujemy grę. I po rzucie rożnym zdobywają honorowego gola. W 71 minucie miała miejsce kolejna wspaniała akcja naszej drużyny. Do rzutu wolnego na 30 metrze podszedł  Maciek Maliszewski. Krótki rozbieg i byliśmy światkami niecodziennego uderzenia.Piłka z wielką siłą uderza niestety w słupek ale na szczęście akcje kończy wszędobylski Zwierciadłwoski. Także wynik jak najbardziej zasłużony i na chamstwo odpowiedzieliśmy najlepiej jak tylko można, piąteczką z przodu. Jest to dobry prognostyk przed następną kolejką.

Skład:Sokołowski-Karwowski,Kluczyk,Krajewski,Albert-Płatuński(60min.Maliszewski),Kanadys,Łuba(15min.Kwiatkowski),Marchelewski(75min.Chodnicki)-Zwierciadłowski,Piaścik(85min.Tomek)